image

AOSB Proje Destek Ofisi Yeşil OSB ve Sürdürülebilirlik Biriminde yürütülmekte olan pilot projemiz kapsamında firma ziyaretlerimiz gerçekleştirildi.

 

Kadir Has Üniversitesi  CESD Koordinatörü Prof. Dr.  Ş. Volkan  Ediger,  Dokuz Eylül Üniversitesi TTO Koordinatörü Doç. Dr. İstemi Berk, İzmir Tüksek Teknoloji Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Küçüker, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Dr. İ.Özge Aksu ,  Kadir Has Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisi s. Erkan Tan ve  AOSB Proje Destek Ofisi Proje Uzmanı E. Esin Sevgi 22 pilot firmalarımıza ziyarette bulundu.

01 Ağustos 2022 tarihinde öğleden önce Kimtex firmasına ziyarette bulunuldu. Tasarım Merkezi Uzmanı Banu Gökgönül firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Daha sonra Palmiye Tekstil firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Kontrol Mühendisi Ender Üstündağ firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Öğleden sonra Adana Boya firmasına ziyarette bulunuldu. Firma ortağı Soner Matyar firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Daha sonra Ulusoy Tekstil firmasına ziyarette bulunuldu. Genel Müdür Yardımcısı Arif Şener, Ar-Ge Müdürü Kübra Yılmaz ve Ar-Ge Sorumlusu Duygu Durdukoç firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

02 Ağustos 2022 tarihinde öğleden önce  Adana Mensucat firmasına ziyarette bulunuldu. Fabrika Müdürü Fatih Gözüberk ve Makine Mühendisi Hüseyin Bozkurt  firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Daha sonra Netafim firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Kontrol Müdürü Peren Çelik ve İSG ve Çevre Yetkilisi Ahmet Şenler firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Öğleden sonra Sepaş firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Yönetim ve Ar-Ge Müdürü Emine Zeliha Yılmaz firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Daha sonra Abdioğulları firmasına ziyarette bulunuldu. Fabrika Müdürü Mehmet Özgür Özcan,Tesis 5 İşletme Müdürü Çağdaş Tekin, Ar-Ge Mühendisi Sait Gül, Ar-Ge Uzmanı Seyran Altuğ, Ar-Ge Uzmanı Demet Celepci ve Planlama Şefi Eda Ketre firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

03 Ağustos 2022 tarihinde öğleden önce  Çukurova Silo firmasına ziyarette bulunuldu. Genel Müdür Mehmet Pars Sezer ve Tasarım Merkezi Sorumlusu Fethiye Yalçın  firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

 

Daha sonra Ersoplast firmasına ziyarette bulunuldu. Genel Müdür Fatih Ersoy ve Satın Alma Müdürü Mustafa Ersoy firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

 

Öğleden sonra Canada Green Gate firmasına ziyarette bulunuldu. Üretim Müdürü Hakan Yavuz, Yurtdışı Satın Alma Sorumlusu Ahmet Can Gökçe , Planlama Nilay Dolaz, Kalite Kontrol Sorumlusu Samet Alan ve Sevkiyat Sorumlusu Mustafa Mert Şen firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

 

Daha sonra Ankutsan firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Yönetimi Sorumlusu Buse Dilan Gergin ve Sağlık Emniyet ve Çevre Görevlisi Sariye Şahin firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

 

04 Ağustos tarihinde öğleden önce Makinsan Treyler firmasına ziyarette bulunuldu. Genel Müdür Ali İhsan Çulha ve Ar-Ge , Kalite Direktörü Betül Alakaş firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Daha sonra Beta Transformatör firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Müdürü Ali Cemali ve İş Güvenliği Uzmanı Atagün Yıldırım firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Öğleden sonra Çok Yaşar Tel firmasına ziyarette bulunuldu. Kalite Mühendisi Merve Demirci ve Yardımcı İşletmeler Mühendisi Seda Yalçıner firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

Daha sonra Kastamonu Entegre firmasına ziyarette bulunuldu. Fabrika Direktörü Ergin Turan ve İSG ve Çevre Uzmanı Gülden Laflı firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.

 

05 Ağustos tarihinde öğleden önce  Ceylan Group firmasına ziyarette bulunuldu. İnsan Kaynakları Müdürü Atakan Ant ve Planlama Yöneticisi Zeynep Dağlı firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Daha sonra Limkon firmasına ziyarette bulunuldu. Üretim Müdürü Mustafa Kurt ve Teknik Mühendis Hasan Tuncay firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Öğleden sonra Beta Tea firmasına ziyarette bulunuldu. Ar-Ge Şefi Şule Gökçe, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Şehnaz Kaygusuz, E-Ticaret Planlama Arda Yıldız firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.
 
Daha sonra Mazlum Boru  firmasına ziyarette bulunuldu. Fabrika Müdürü Güney Demir, Üretim Müdürü İsmet Gülen, Makine Mühendisi Mert Kayahan firma hakkında bilgiler vermiş olup, fabrikayı ve süreçleri yerinde tanıttı.