image

Kastamonu Entegre ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda, Doğu Sanayi Sitesi ve Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi firmaları bir araya geldi.

Kahvaltıya, AOSB Bölge Müdürümüz Ersin AKPINAR, Doğu Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım ÇETİN, Doğu Sanayi Sitesi 2. Başkanı Necati ORTATEPE, Kastamonu Entegre Adana lokasyonu Fabrika Direktörü Ergin TURAN, AOSB Proje Destek Ofisi Koordinatörü ve ATÜ TTO Müdürü Doç. Dr. Tuğçe DEMİRDELEN başta olmak üzere; Doğu Sanayi Sitesi ve Bölgemizde bulunan sanayicilerimiz katılım gösterdi.

Doğu Sanayi Sitesi ve Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan sanayicilerimizin tanışması ve ortak hareket edebilecekleri süreçlerin değerlendirilmesi amacıyla organize edilen kahvaltıda, firma temsilcileri, bağlı bulundukları firmaların yapılarını, süreç yönetimlerini, gerçekleştirdikleri hizmetleri paylaşarak, birbirleriyle bütünsel yaklaşım gösterebilecekleri noktaları gözlemleme fırsatı buldu.

Sanayicilerimizin birbirleriyle entegre çalışabilecek bir sistem oluşturulmasının ilk adımının atıldığı bu etkinlikte, düzenli olarak bir araya gelmenin ve sistem paylaşımlarının yapılmasının önemli olduğu vurgulanarak, sonraki süreçlerde sistem iyileştirmelerinin daha da geliştirileceği dile getirildi.